Krótkie pytania i odpowiedzi

Czy wystawiacie faktury VAT?

Oczywiście, wystawiamy zarówno tradycyjne faktury VAT, jak i ich odpowiedniki elektroniczne.

Jak długo zajmie wykonanie mojej strony?

Ogólna odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa – zależy to bowiem od wielu czynników technicznych i zamówionych cech serwisu. Najważniejszymi aspektami są przy tym rozmiar i ilość elementów w witrynie, specyfika projektu graficznego czy zastosowane rozwiązania i technologie internetowe. Wykonanie prostej witryny firmowej może zająć najwyżej kilka dni, realizacja skomplikowanych i rozbudowanych projektów www trwa nierzadko wiele tygodni.

Czym są hosting i domena?

Strony, które stworzyliśmy przez rok nieodpłatnie hostujemy na naszym serwerze. Nasi klienci mogą także liczyć na pomoc w wyborze i zakupie oraz konfiguracji domeny. Wykupując hosting na naszym serwerze płacą Państwo jedynie za faktycznie zużyte zasoby (przestrzeń dyskową i transfer)

Jak wiele osób będzie odwiedzać moją witrynę?

Wszystko zależy od sumy czynników takich jak branża, treść i wykonanie strony, nazwa domeny czy rezultaty katalogowania oraz innych, podjętych form reklamy. Najprostsze strony-wizytówki lokalne osiągają zazwyczaj oglądalność na poziomie kilkudziesięciu odwiedzin dziennie, odpowiednio przygotowane i zareklamowane serwisy firmowe mogą liczyć swoich odwiedzających nawet w tysiącach na dzień.

Ile kosztuje wykonanie serwisu internetowego?

Koszt realizacji jest uzależniony od bardzo wielu czynników, najważniejszymi są przy tym rodzaje wykorzystanych technologii, ilość materiałów i podstron serwisu, jak również forma graficzna projektu. Koszt strony-wizytówki to często nie więcej niż trzysta złotych, zaś nasze ceny bardziej rozbudowanych stron firmowych i indywidualnych zamykają się zazwyczaj w granicach dwukrotności powyższej ceny. Co ważne – z chęcią oferujemy atrakcyjne upusty (patrz niżej) dla małych, rozwijających się firm, z drugiej strony należy mieć też na uwadze, że niektóre elementy, czy większe projekty mogą podnieść cenę usługi nawet kilkukrotnie!

Czy mogę liczyć na upusty w przypadku zamówienia kilku usług (np. strona internetowa, wizytówki, tłumaczenie)?

Oczywiście, z chęcią proponujemy naszym klientom niższe ceny w przypadku zamówienia całego pakietu usług. Szczegóły oferty dopasowujemy zawsze indywidualnie, jednak nierzadko nasze upusty sięgają kilkudziesięciu procent normalnej ceny pojedynczego zamówienia.